Svět internetu se vyvíjí, nebuďte pozadu!

publikováno 10.04.2011 09:00
Svět internetu se vyvíjí, nebuďte pozadu!

Celý svět se vyvíjí obrovským tempem a je až neuvěřitelné, jak rychle se vyvíjí celý internet a vše s ním spojené. Možná je to z velké části tím, že na internetu najdeme stále více informací a webových stránek, které se vyvíjí stejně rychle jako celý internet. Ten, kdo si nechal před několika lety vytvořit internetovou prezentaci firmy, tak už možná nějakou dobu zaostává za svou konkurencí. Možná jste si už všimli, že se na váš web dostává stále méně lidí a klesá vám konverze. Ačkoliv to může způsobovat více faktorů, tak je pravděpodobné, že je váš web zastaralý. Po několika letech by každá firma měla věnovat čas a finanční prostředky na redesign svého webu, protože je důležité držet krok se svými uživateli a konkurencí. Nové technologie otevírají webdesignérům nové možnosti, které mohou zefektivnit váš business.

Jedním z dalších důvodů, proč redesignovat web, je vývoj vyhledávačů. Byli jste dříve na vaše klíčové fráze na předních pozicích, ale už se pěkných pár měsíců propadáte stále níž? Tak byste měli začít uvažovat o kompletním redesignu webu. Stejně jako vyhledávače se rychle rozvíjí grafické trendy a standarty. To, co bylo „in“ před třemi lety se už lidem nelíbí. Vše jde dopředu a pokud chcete mít úspěšný web, musíte jít i vy.

Pokud hledáte kvalitní web studio, které vám vytvoří webovou prezentaci či udělá redesign, můžete nás vyzkoušet. Snažíme se s našimi zákazníky podrobně konzultovat jejich představy, na jejichž základě vytvoříme moderní a plně funkční web, který bude prodávat. Co díky nám získáte? Lepší pozice ve vyhledávačích, moderní design, kvalitní zpracování stránek a jistotu, že vaši zákazníci na novém webu najdou přesně to, co hledají.