Správa kampaní PPC,
optimalizace

  • optimalizace SEO, SEM

  • PPC kampaně

  • zpětné odkazy

  • email marketing

SEM marketing, PPC, Sklik, Adwords

SEM (v překladu marketing ve vyhledávačích) se na rozdíl od SEO nezaměřuje na algoritmy vyhledávačů a faktory, které ovlivňují postavení stránky ve výsledcích vyhledávání. SEM je založený na vyhledávačích a sleduje textovou nebo banerovou reklamu přímo ve vyhledávačích. Nejčastější formou bývá PPC (platba za kliknutí). Oproti jiným formám reklamy je SEM efektivnější, protože nabízí službu nebo produkt člověku, který hledá to, co vy nabízíte.

PPC & Optimalizace a správa PPC

PPC spadá pod SEM (marketing ve vyhledávačích), kdy platíte za cílového zákazníka v případě, kdy klikne na textovou nebo banerovou reklamu ve vyhledávači. Důležitá je správná optimalizace PPC kampaní, abyste efektivně cílili na takové fráze, které vám přinesou největší zisk. Pokud bude vaše PPC kampaň dobře spravována a optimalizována, získáte tak za cenu několika korun na svůj web přesně takového zákazníka, jakého chcete. Velice důležitý je správný výběr takových klíčových slov, která vám přinesou co největší procento zákazníků, kteří vykonají určitou akci (nakoupí zboží, přečtou články, zaregistrují se). Mezi nejznámější PPC služby patří Adwords (od Google) a Sklik (od Seznamu).

Zpětné odkazy a katalogy

Bez zpětných odkazů se neobejde žádný web, který chce mít dobré postavení ve vyhledávačích na určité klíčové fráze a klíčová slova. Zpětné odkazy spadají pod SEO, přesněji do offpage faktorů. Jak ale můžete takové odkazy sehnat? Jednou z možností je nákup odkazů na jiných internetových stránkách, publikování reklamních článků (PR články) nebo registrace do katalogů. Právě registrace do katalogů může vaší stránce přinést stovky cenných zpětných odkazů, které posunou váš web výše.

Email marketing

I přes internetovou poštu můžete propagovat vaši firemní prezentaci nebo internetový obchod. Díky email marketingu můžete oslovit širokou skupinu potenciálních zákazníků a nabídnout tak hromadně více lidem své služby nebo produkty.

Bez internetového marketingu se prostě žádný moderní web nemůže obejít. Pokud chcete efektivně vydělávat a nabízet své služby či produkty co nejvíce lidem, tak se bez SEO, SEM nebo email marketingu určitě neobejdete. Investice do internetového marketingu se vám zaručeně vrátí v podobě několikanásobného zvýšení objednávek a návštěv vašeho webu.

Napište nám, rádi Vám zpracujeme nezávaznou nabídku:

Kontaktní formulář

 

Kam pokračovat dále

Potřebujete nové webové stránky nebo internetový obchod, nebo jen potřebujete jednoduše spravovat obsah Vašich webových stránek?